Skip to end of metadata
Go to start of metadata

Statystki dostępne w zakładce Statystyki i estymacje, pozwalają łatwo monitorować wykorzystywane przez Ciebie parametry (CPU, RAM, dysk). 

Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom jesteśmy w stanie oszacować jakie obciążenie będzie generowane w ciągu najbliższych kilku godzin, dnia oraz tygodnia. Dodatkowo przedstawimy Ci ile będzie to kosztować.

Jak to działa?

Statystyki dzienne (24h) oraz tygodniowe prezentują uśrednione wartości obciążenia. Jeżeli obciążenie było krótkie, będzie widoczne wyłącznie na statystykach jednogodzinnych, gdzie liczba próbek jest znacznie większa (real time). Następnie na podstawie danych z wykresu real time próbki są uśredniane. Następnie na podstawie aktualnych statystyk szacujemy, jakie obciążenie może być generowane w przyszłości. 

Icon

Pamiętaj, że potrzebujemy czasu na oszacowanie jakie obciążenie będzie generowane przez Twojego serwisu (smile) Po utworzeniu strony lub jej przeniesieniu poczekaj kilka dni, na pewno przedstawimy naszą prognozę.

Masz pytania, wątpliwości?

Icon

 Napisz do nas przez Helpdesk 24h w swoim dPanelu, nasi specjaliści doradzą oraz pomogą w przypadku napotkanych problemów.

  • No labels