Skip to end of metadata
Go to start of metadata

Wybór odpowiedniej usługi, spełniającej pokładane w niej oczekiwania, jest niezwykle ważny i czasami wymaga przeprowadzenia testów. Mając na uwadze dobro i wygodę naszych Użytkowników umożliwiamy sprawdzenie naszych usług przed wykupieniem ich na okres dłuższy. Nasze usługi można przetestować poprzez ich zarejestrowanie w sposób opisany tutaj oraz na opisanych poniżej warunkach:

a. Wszystkie pakiety z rodziny dKonto (serwery współdzielone) podlegają 14-dniowemu okresowi bezpłatnych testów, bez konieczności opłacania faktury pro-forma za wybrany wariant w tym czasie.

b. Wszystkie pakiety dVPS (serwery VPS) objęte są opcjonalnym 5-dniowym okresem testowym, za który naliczana jest opłata w wysokości od 5 zł netto, w zależności od usługi. Więcej szczegółów na temat okresu testowego dla dVPS można znaleźć pod adresem:

http://dhosting.pl/oferta/dvps_managed.html

c. W przypadku ofert uzgadnianych indywidualnie istnieje możliwość przydzielenia okresu testowego na uzgodnionych, niezależnie od oferty, z działem handlowym, innych niż standardowe, warunkach.