Skip to end of metadata
Go to start of metadata

Serwis znajdujący się na serwerach innego usługodawcy z łatwością można przenieść bezpłatnie do dhosting.pl za pomocą naszych specjalistów! W tym celu, podczas rejestracji usługi, Użytkownik zaznacza opcję Proszę o pomoc przy migracji usługi od obecnego usługodawcy lub przesyła nam taką informację za pomocą platformy Helpdesk 24h dostępnej w panelu administracyjnym dPanel ( http://www.dpanel.pl ), po zarejestrowaniu usługi hostingowej. Za pomocą panelu Helpdesk 24h nasi specjaliści przekażą Państwu wszelkie niezbędne informacje dotyczące procesu migracji (przeniesienia) usługi.

W celu przyśpieszenia procesu migracji prosimy o przygotowanie niezbędnych danych do jej przeprowadzenia, np. danych dostępowych do FTP czy baz danych.

Migracja może być również wykonana samodzielnie zgodnie ze specyfikacją techniczną migrowanego serwisu. W celu zapoznania się ze sposobem konfiguracji stron oraz kont WWW prosimy o przeczytanie naszej dokumentacji, znajdującej się pod adresem: http://pomoc.dhosting.pl