Skip to end of metadata
Go to start of metadata

Zapewniamy bezpłatną pomoc naszych specjalistów podczas przenoszenia jednego wybranego serwisu od Państwa aktualnego usługodawcy do dhosting.pl. W celu uzyskania bezpłatnej pomocy naszych administratorów w trakcie przenoszenia strony, wystarczy skontaktować się z nami poprzez platformę Helpdesk 24h, dostępną w panelu administracyjnym dPanel ( http://www.dpanel.pl ) po zarejestrowaniu usługi hostingowej.

Dla usprawnienia procesu przenoszenia, w zgłoszeniu napisanym przez Helpdesk 24h, prosimy o udostępnienie niezbędnych danych do przeprowadzenia migracji, np. danych dostępowych do FTP czy baz danych.

W okresie testowym wybranej usługi, bezpłatnej migracji podlega tylko jeden serwis. Po opłaceniu posiadanego pakietu hostingowego oraz wcześniejszym ustaleniu poprzez Helpdesk 24h, nasi administratorzy mogą pomóc w przeniesieniu pozostałych serwisów od obecnego usługodawcy.

Pomoc naszych specjalistów pozwoli na komfortowe i dokładne przeniesienie plików od obecnego usługodawcy i jednocześnie, dzięki naszemu doświadczeniu, zapewni optymalny czas wykonania tego zadania.