Skip to end of metadata
Go to start of metadata

W celu zarejestrowania wybranej usługi hostingowej należy:

- Odwiedzić naszą stronę http://www.dhosting.pl , następnie wybrać zakładkę oferty: Serwery (dKonto; link: http://www.dhosting.pl/oferta/serwery_www.html ) lub VPS (dVPS; link: http://www.dhosting.pl/oferta/dvps_managed.html ).

- Po przejściu do zakładki z wybranymi usługami należy „kliknąć” przycisk Rejestruj pod interesującym pakietem hostingowym.

- Po chwili następuje przekierowania na stronę zawierającą Krok 1 rejestracji, w którym należy zaznaczyć i uzupełnić wskazane pola. Po wykonaniu tego kroku należy „kliknąć” przycisk kontynuuj, który przeprowadza do następujących kroków rejestracji:

Krok 2 – w nim następuje wybór darmowych(ej) domen(y) w ramach dostępnej promocji, po uzupełnieniu odpowiednich pól należy przejść do dalszego kroku poprzez „kliknięcie” przycisku kontynuuj.

Krok 3 – w tym kroku pojawia się podsumowanie cenowe wybranego wariantu pakietu i umowy abonamentowej, jednocześnie należy wskazać dane logowania dla nowego konta hostingowego. Po uzupełnieniu wymaganych pól należy przejść do następnego kroku poprzez „kliknięcie” przycisku kontynuuj.

Krok 4 – w tym kroku należy podać dane osobowe lub podmiotu, na który dokonywana jest rejestracja konta i powiązanej z nim usługi. Po uzupełnieniu tych danych należy „kliknąć” przycisk kontynuuj.

Krok 5 – jest to zakończenie rejestracji. W trakcie najbliższych 5 minut konto zostanie aktywowane. W tym czasie zachęcamy do zapoznania się naszą dokumentacją dostępną pod adresem: http://dhosting.pl/dokumentacja.html