1. Strona główna
  2. Bazy danych
  3. Archiwalna kopia zapasowa MySQL

Archiwalna kopia zapasowa MySQL

Czym jest archiwalna kopia zapasowa MySQL?

Na liście wszystkich kopii zapasowych dla każdej bazy danych są udostępniane do dwóch dodatkowych kopii, które są ze starszego okresu niż gwarantowane względem pakietu. Dodatkowa kopia jest przechowywana w ramach nowych standardów wyznaczonych przez dhosting.pl, które mają zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa i dostęp do danych. Nasi Klienci uzyskują dostęp do dodatkowych kopii zapasowych, które mogą uchronić ich firmę przed dodatkowymi kosztami związanymi z przywróceniem lub naprawieniem uszkodzonych serwisów w wyniku błędów webmasterów lub zawirusowania serwisów.

Nadmiarowa kopia zapasowa nie jest wliczana w limit usługi użytkownika. Jest to bezpłatna i dodatkowa oraz niegwarantowana kopia zapasowa przechowywana w ramach osobnej infrastruktury.

Lista kopii zapasowych widoczna w panelu administracyjnym dPanel

Jak uzyskać dostęp do archiwalnej kopii zapasowej?

W celu uzyskania dostępu do wybranej kopii bazy danych należy skontaktować się z nami poprzez Helpdesk 24h (wystarczy kliknąć przycisk “Helpdesk 24h” obok wybranej kopii). W treści zgłoszenia opisz jaka baza danych Cię interesuje i zatwierdź poprzez kliknięcie “Wyślij zgłoszenie“.

Jeżeli wymagany będzie dostęp do tej bazy danych, na żądanie, przez administratora jest ona udostępniana w dPanelu. Przy konieczności przywrócenia dodatkowej kopii zapasowej niewykluczone, że mogą zostać naliczone dodatkowe opłaty związane z udostępnieniem archiwalnej kopii zapasowej o czym poinformuje konsultant w Helpdesk 24h w dPanelu.

Zarządzaj swoim kontem za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Aplikację dhosting.pl instalujesz dokładnie w taki sam sposób, jak wszystkie inne aplikacje mobilne, których używasz. Aby ją zainstalować, znajdź dhosting.pl w:

  • Google Play, jeśli używasz Android'a
  • App Store, jeśli używasz iOS'a
  • Windows Phone Store, jeśli używasz Windows Phone
 następnie postępuj zgodnie z instrukcją instalacji.

Google Play Apple Store Windows Store
Aktualizacja - 6 listopada 2018

Czy ten artykuł był pomocny?

Podobne artykuły