1. Strona główna
 2. Domeny
 3. Jak przetransferować domenę do dhosting?
 1. Strona główna
 2. Zacznij tutaj
 3. FAQ
 4. Jak przetransferować domenę do dhosting?
 1. Strona główna
 2. Zacznij tutaj
 3. Jak przetransferować domenę do dhosting?

Jak przetransferować domenę do dhosting?

Aby przetransferować domenę do dhosting niezbędne jest posiadanie kodu authinfo. Kod ten musicie uzyskać od swojego obecnego rejestratora. Po otrzymaniu kodu authinfo transfer domeny należy zainicjować przez przejście do zakładki Domeny, a następnie należy kliknąć Transferuj domenę w dPanelu.

Do wykonania transferu niezbędne jest jego potwierdzenie. Potwierdzenie transferu odbywa się przez kliknięcie w link wysłany na adres e-mail abonenta domeny. W przypadku kiedy adres e-mail abonenta domeny nie jest podany, wiadomość potwierdzająca transfer przychodzi na adres techniczny rejestratora domeny. Adresy e-mail abonenta i techniczny możecie sprawdzić w publicznej bazie danych WhoIs. Transfer domeny trwa od kilku minut (dla domen polskich) do kilku dni (dla domen globalnych).

Transfer niektórych domen wiąże się z opłatą. Ceny transferu domen mogą Państwo znaleźć w naszym cenniku:

http://dhosting.pl/download/cennik_domen.pdf

Transfer domeny nie zmienia jej delegacji. Oznacza to, że wszystkie usługi znajdujące się pod daną domeną będą nieprzerwanie działać.

Zarządzaj swoim kontem za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Aplikację dhosting.pl instalujesz dokładnie w taki sam sposób, jak wszystkie inne aplikacje mobilne, których używasz. Aby ją zainstalować, znajdź dhosting.pl w:

 • Google Play, jeśli używasz Android'a
 • App Store, jeśli używasz iOS'a
 • Windows Phone Store, jeśli używasz Windows Phone
 następnie postępuj zgodnie z instrukcją instalacji.

Google Play Apple Store Windows Store
Aktualizacja - 6 listopada 2018

Czy ten artykuł był pomocny?

Podobne artykuły