1. Strona główna
  2. dPanel
  3. Program partnerski

Program partnerski

Informacje ogólne

Program Partnerski został stworzony z myślą o naszych Klientach. Dzięki niemu możesz z nami współpracować i realnie zarabiać pieniądze. Program umożliwia bezpośrednie polecanie naszych usług za pomocą adresu referencyjnego, bądź łatwe umieszczenie informacji na Facebook lub Twitter.

Jak uruchomić Program Partnerski?

Bezpośrednio w panelu do zarządzania usługą (dPanel.pl) znajdziesz zakładkę Program Partnerski.

Pokaże Ci się infomacja ogólna dotycząca Programu Partnerskiego.

Regulamin dostępny jest pod linkiem:

https://dhosting.pl/download/regulamin_program_partnerski.pdf

Jeżeli zdecydujesz się na współpracę z nami wystarczy, że zaakceptujesz Regulamin!

Ważna informacja dla nowych Użytkowników. Aby skorzystać z Programu Partnerskiego należy wypełnić dane osobowe, na które ma być zarejestrowane konto hostingowe. 

Zasady Programu Partnerskiego

Każdy polecony przez Ciebie Klient bierze udział w Programie Partnerskim przez dwa lata. Ty oczywiście możesz dłużej!

Prowizja jest naliczana tylko od płatności za pakiet hostingowy.

Mam Program Partnerski i co dalej?

Dalej jest już tylko lepiej! Otrzymujesz od nas w pełni wyposażony panel do zarządzania Programem Partnerskim. Pozwól, że Cię po nim oprowadzimy!

Po prawej stronie na niebieskim tle zobaczysz dostępne środki jakie udało Ci się uzbierać z poleceń naszych usług.

Klikając opcje “wypłać” pokaże się okno gdzie możesz zlecić nam wykonanie przelewu zgromadzonych środków.

Wypłacamy środki na podstawie faktury VAT wystawionej nam przez Twoją firmę. Po dodaniu dokumentu księgowego klikasz zleć wypłatę, dzięki tamu nasz Support otrzyma od Ciebie dyspozycję, którą skieruje do Księgowości, a środki znajdą się na Twoim koncie w ciągu 3 dni roboczych.

Ważną informacją jest to, że wypłacenie środków następuje tylko dla Klientów, którzy posiadają działalność gospodarczą. Dla osób fizycznych środki są dostępne do rozdysponowania na posiadane usługi w naszej firmie czyli usługę główną, domeny, certyfikaty czy inne dodatkowe zamówienia

Dalej, rownież na niebieskim tle, zobaczysz aktualne warunki współpracy wraz z dokumentami dotyczącymi programu partnerskiego.

W zakładce Program Partnerski dostępne są również:

STATYSTYKI POLECEŃ

Tu na wykresie zobaczysz jak prezentują się Twoje polecenia. Dodatkowo dostępna jest Lista zaproszeń gdzie zobaczysz komu i kiedy wysłałeś zaproszenie do skorzystania z naszych usług oraz Historię rozliczeń, dzięki której możesz prześledzić listę dokonanych transakcji, w które wliczone są zarówno prowizje jak i użycie środków.

STATYSTYKI PROWIZJI I WYDATKÓW

Tu sprawdzić faktyczne przychody w skali miesiąca oraz obrazowo ile razy, również w skali miesiąca, wykorzystałeś środki z Programu Partnerskiego.

Na samym dole mamy dla Ciebie przygotowaną listę Zarejestrowanych użytkowników z polecenia. Tu znajdziesz jaki użytkownik założył konto i je opłacił, jaka prowizja został przyznana i kiedy to miało miejsce.

Znasz już zakładkę Program Partnerski, przejdźmy do kwestii polecania. Przygotowaliśmy link, przez który każdy Twój użytkownik powinien założyć nowe konto. Dodatkowo informacje o Programie Partnerskim możesz zamieścić na Facebook’u bądź Tweeter. Udostępniamy również banery reklamowe do pobrania oraz opcję wysłania mailingu do Twoich potencjalnych użytkowników.

Wykorzystanie środków zgromadzonych na saldzie Programu Partnerskiego

Zastanawiasz się pewnie jak możesz wykorzystać zgromadzone środki zwłaszcza jeżeli nie prowadzisz działalności gospodarczej. Otóż możesz je przeznaczyć na obniżenie różnych dokumentów płatniczych. Udostępniliśmy możliwość obniżania kwota na dokumentach płatniczych przy wykorzystaniu powyższych środków. Wystarczy, że przy dokonywaniu wpłaty wybierzesz opcję dSkarbonka.

 

Tym sposobem możesz obniżyć wartość danej faktury pro forma do kwoty 1,23 brutto.

Więcej informacji możesz również znaleźć na naszej stronie internetowej https://dhosting.pl/program-partnerski.html

Masz pytania, wątpliwości?

 Napisz do nas przez Helpdesk 24h w swoim dPanelu, nasi specjaliści doradzą oraz pomogą w przypadku napotkanych problemów.

Zarządzanie Programem Partnerskim możliwe również z poziomu aplikacji mobilnej!

Aplikację dhosting.pl instalujesz dokładnie w taki sam sposób, jak wszystkie inne aplikacje mobilne, których używasz. Aby ją zainstalować, znajdź dhosting.pl w:

  • Google Play, jeśli używasz Android'a
  • App Store, jeśli używasz iOS'a
  • Windows Phone Store, jeśli używasz Windows Phone
 następnie postępuj zgodnie z instrukcją instalacji.

Google Play Apple Store Windows Store
Aktualizacja - 10 marca 2020

Czy ten artykuł był pomocny?

Podobne artykuły