Total Commander

Total Commander

Total Commander to program opierający się na filozofii znanej z Nortona Commandera: również dwa okienka, te same skróty klawiszowe, czyli najwyższy poziom wygody w operacjach na plikach i folderach. Oprócz standardowych funkcji spotykanych w tego typu programach, Total Commander oferuje m.in. dostęp do wielu systemów plików (FAT32, NTFS, PocketPC dla palmtopów), wbudowanego klienta FTP/FXP, rozbudowaną obsługę plików skompresowanych (kilkanaście formatów), podgląd dokumentów HTML, grupowe zmiany nazw katalogów i wiele innych…

Pobierz Total Commander ze strony producenta.

  1. Po uruchomieniu programu Total Commander należy jednorazowo utworzyć profil połączenia z serwisem dhosting.pl. W tym celu z głównego menu należy wybrać: Sieć / FTP Połączenie.

  2. Aktualnie nie ma skonfigurowanego żadnego profilu połączenia. Aby go utworzyć, należy kliknąć na Nowe połączenie.
  3. Zostaje otworzone okienko ustawienia nowego profilu połączenia. Po wypełnieniu wszystkich danych sprawdzamy jeszcze raz ich poprawność i akceptujemy klikając OK.
    Nazwa hosta – wpisujemy nazwę naszej domeny internetowej, pod którą widoczny jest nasz serwis WWWUżytkownik – wpisujemy login naszego konta FTP utworzonego wcześniej w dPanelu Hasło – wpisujemy hasło naszego konta FTP Użyj trybu pasywnego do transferu (jak w przeglądarce WWW) – należy zaznaczyć
  4. Powracamy do okienka wyboru profilu, w którym widzimy aktualnie utworzoną grupę ustawień.
  5. Aby połączyć się z serwerem, klikamy przycisk Połącz. Po chwili w jednym z paneli pojawia się zawartość naszego konta FTP.
Aktualizacja - 30 października 2018

Czy ten artykuł był pomocny?

Podobne artykuły