1. Strona główna
  2. Ogólne
  3. Czy mogę zamówić inną usługę niż standardowo oferowana?

Czy mogę zamówić inną usługę niż standardowo oferowana?

Misją dhosting.pl jest świadczenie usług na najwyższym poziomie i dopasowanych do potrzeb naszych Użytkowników, dlatego poza standardową ofertą nasi specjaliści są w stanie zaproponować również indywidualne rozwiązania, mogące sprostać bardziej wymagającym Klientom. W celu uzyskania oferty indywidualnej należy skontaktować się z naszym działem handlowym poprzez:

a. Formularz kontaktowy na stronie (link: http://www.dhosting.pl/oferta/indywidualna.html ), w przypadku nieposiadania własnej usługi hostingowej w naszej firmie.

b. W przypadku posiadania własnej usługi hostingowej w dhosting.pl poprzez platformę Helpdesk 24h, dostępną w panelu administracyjnym dPanel ( http://www.dpanel.pl ) po zarejestrowaniu usługi hostingowej.

W zapytaniu należy wskazać parametry lub przeznaczenie serwisu, dla których mamy przygotować ofertę indywidualną.

Oferta indywidualna przygotowywana jest z myślą o Użytkownikach, którzy potrzebują rozwiązań „szytych na miarę”, co od lat jest naszym wyróżnikiem na rynku hostingowym i przynosi satysfakcję naszym Klientom.

Zarządzaj swoim kontem za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Aplikację dhosting.pl instalujesz dokładnie w taki sam sposób, jak wszystkie inne aplikacje mobilne, których używasz. Aby ją zainstalować, znajdź dhosting.pl w:

  • Google Play, jeśli używasz Android'a
  • App Store, jeśli używasz iOS'a
  • Windows Phone Store, jeśli używasz Windows Phone
 następnie postępuj zgodnie z instrukcją instalacji.

Google Play Apple Store Windows Store
Aktualizacja - 6 listopada 2018

Czy ten artykuł był pomocny?

Podobne artykuły