1. Strona główna
  2. Domeny
  3. Jak uzyskać kod Authinfo?
  1. Strona główna
  2. Zacznij tutaj
  3. FAQ
  4. Jak uzyskać kod Authinfo?

Jak uzyskać kod Authinfo?

Aby uzyskać kod AuthInfo dla wybranej domeny należy wypełnić Wniosek o Wydanie Kodu Authinfo, który jest dostępny pod adresem:

http://dhosting.pl/download/wniosek_wydanie_authinfo.pdf

oraz przesłać go do nas w postaci załącznika w wygenerowanym zgłoszeniu poprzez Helpdesk 24h (dostępny w panelu administracyjnym dPanel  http://www.dpanel.pl ) wraz z wymaganymi kopiami dokumentów zgodnie z instrukcją zawartą we wniosku lub pocztą elektroniczną. Kod Authinfo przesyłany jest na podany we wniosku adres e-mail. Wniosek można również przesłać pocztą tradycyjną oraz drogą mailową.

Celem weryfikacji wniosku, należy przelać kwotę 0,1 PLN na indywidualny numer rachunku przypisany do Twojego konta (szczegóły w dPanelu). Przelew MUSI być wykonany z konta bankowego posiadającego te same dane teleadresowe abonenta domeny, jakie widnieją na w dPanelu. Środki zostaną skierowane na poczet przyszłych usług. Jest to forma weryfikacji;

Przelew powinien być on zatytułowany “authinfo_NAZWA DOMENY”. Po wydaniu kodu Authinfo wpłata zostanie zwrócona na saldo księgowe.

Zarządzaj swoim kontem za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Aplikację dhosting.pl instalujesz dokładnie w taki sam sposób, jak wszystkie inne aplikacje mobilne, których używasz. Aby ją zainstalować, znajdź dhosting.pl w:

  • Google Play, jeśli używasz Android'a
  • App Store, jeśli używasz iOS'a
  • Windows Phone Store, jeśli używasz Windows Phone
 następnie postępuj zgodnie z instrukcją instalacji.

Google Play Apple Store Windows Store
Aktualizacja - 30 marca 2020

Czy ten artykuł był pomocny?

Podobne artykuły