1. Strona główna
  2. dPoczta
  3. Jak zaimportować skrzynki pocztowe?

Jak zaimportować skrzynki pocztowe?

Możesz skorzystać z dedykowanej opcji umożliwiającej przeniesienie wiadomości od obecnego operatora na skrzynki utworzone w dhosting.pl. Po zalogowaniu się do dPanelu należy przejść na zakładkę Poczta e-mail.

Obok utworzonej skrzynki (jak stworzyć skrzynkę pocztową znajdziesz tutaj) należy kliknąć przycisk Akcje, a następnie wybrać z listy Import wiadomości. W wyświetlonym formularzu podajemy nazwę serwera pocztowego aktualnego operatora, nazwę skrzynki oraz jej hasło.

O zakończeniu procesu zostaniesz poinformowany powiadomieniem e-mail na docelowej skrzynce oraz powiadomieniem push na aplikację mobilną.

Z możliwości importu wiadomości możesz również skorzystać podczas tworzenia skrzynki pocztowej.

W przypadku problemów prosimy o kontakt przez Helpdesk 24h dostępny w dPanelu.

Innym sposobem przeniesienia poczty (w przypadku kiedy eksport do formatu maildir nie jest możliwy) jest skorzystanie z programu IMAPCopy. Instrukcje użycia programu znajdą Państwo w dokumentacji producenta.

http://home.arcor.de/armin.diehl/imapcopy/imapcopy.html

Zarządzaj swoim kontem za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Aplikację dhosting.pl instalujesz dokładnie w taki sam sposób, jak wszystkie inne aplikacje mobilne, których używasz. Aby ją zainstalować, znajdź dhosting.pl w:

  • Google Play, jeśli używasz Android'a
  • App Store, jeśli używasz iOS'a
  • Windows Phone Store, jeśli używasz Windows Phone
 następnie postępuj zgodnie z instrukcją instalacji.

Google Play Apple Store Windows Store
Aktualizacja - 6 listopada 2018

Czy ten artykuł był pomocny?

Podobne artykuły