1. Strona główna
 2. Ogólne
 3. Jak zlecić przeniesienie strony WWW z innego hostingu?
 1. Strona główna
 2. Strony www
 3. Jak zlecić przeniesienie strony WWW z innego hostingu?
 1. Strona główna
 2. Zacznij tutaj
 3. Jak zlecić przeniesienie strony WWW z innego hostingu?

Jak zlecić przeniesienie strony WWW z innego hostingu?

Jak zlecić przeniesienie strony WWW z innego hostingu?

W dhosting.pl pomożemy przy przeniesieniu stron internetowych i skrzynek pocztowych z dowolnego hostingu. W łatwy sposób możesz stać się klientem dhosting.pl i swobodnie korzystać z usługi Elastycznego Web Hosting’u.

 1. Pierwszą czynnością przy migracji, jest założenie konta. Kliknij button “wypróbuj hosting”, albo skorzystaj z tego adresu.Dla wszystkich nowych klientów dhosting.pl migracja wykonywana jest darmowo, o ile tylko opłaciłeś pierwszą fakturę za hosting.
  Jeżeli najpierw chcesz sprawdzić, czy będziemy Ci odpowiadać, nic nie szkodzi! Możemy zaproponować przetestowanie naszej usługi całkowicie za darmo i bez żadnego ryzyka. Pamiętaj jednak, że w wypadku testowania, migracja Twoich stron będzie dodatkowo płatna, lub będziesz musiał przeprowadzić ją samodzielnie.
 2. Po drugie, uzupełnij formularz migracyjny na stronie migracja.dhosting.pl. Zrób to skrupulatnie. W innym wypadku nie będziemy mieli możliwości migracji Twoich stron i skrzynek pocztowych. Samo uzupełnienie formularza dzieli się na kilka kroków:
  1. W pierwszym oknie poproszony zostaniesz o podanie podstawowych informacji:
   Login dPanel– to właśnie nim logujesz się do dpanelu, ustanowiony został przy zakładaniu konta i znajduje się dodatkowo na każdej fakturze w danych nabywcy, jako część adresu email (<login>@dpanel.pl).
  2. W drugi oknie uzupełnij informacji dotyczącego aktualnego hostingu.
   Adres URL do panelu administracyjnego hostingu– to zwykle miejsce, z którego możesz decydować o wszystkich usługach danego hostingodawcy. To nam nim z reguły znajdują się dostępy do domen oraz samych serwerów. W przypadku dhosting.pl panelem administracyjnym jest dpanel.pl, do którego logujesz się, żeby stworzyć np. nową skrzynkę, czy stronę internetową.
  3. W Trzecim kroku podaj informacji o tym, jakie strony chcesz do nas migrować:
   Adres panelu administracyjnego– to adres zaplecza stron, miejsca, w którym dodajesz nowe artykuły do swojego bloga, czy nowe produkty w swoim sklepie. W przypadku WordPress’a jest to np. domena.pl/wp-admin
   Login i hasło to właśnie dane, którymi logujesz się do tego zaplecza. Pamiętaj, żeby uzupełnić te informacje dla każdej ze stron, którą chcesz do nas przenieść.
  4. W czwartym kroku uzupełnij informacji dotyczących Twoich skrzynek pocztowych:
   Adres serwera IMAP– to adres serwera poczty przychodzącej w przypadku dhosting.pl to imap.dpoczta.pl. Jeżeli używasz klientów pocztowych jak Mozilla Thunderbird czy Outlook i samodzielnie je konfigurowałeś, to najpewniej dokładnie wiesz co tutaj wpisać. Jeżeli natomiast nie wiesz, nic nie szkodzi. Możesz pozostawić to pole pustym.
  5. W piątym kroku uzupełnij informacji dotyczących samej domeny. Do przeniesienia domeny do dhosting.pl niezbędny będzie kod authinfo. Uzyskasz go od swojego aktualnego hostingodawcy.
  6. W ostatnim kroku przekaż nam wszystkie dodatkowe informacje, które mogą nam pomóc w migracji. Takimi informacjami będą np. zadania CRON, czy indywidualna konfiguracja niektórych elementów. Dzięki temu znacznie sprawniej przeniesiemy Cię do dhosting.pl!
Aktualizacja - 3 kwietnia 2020

Czy ten artykuł był pomocny?

Podobne artykuły