1. Strona główna
 2. Zacznij tutaj
 3. FAQ
 4. Monitorowanie usług (Sites Heart)
 1. Strona główna
 2. Strony www
 3. Monitorowanie usług (Sites Heart)

Monitorowanie usług (Sites Heart)

Czym jest Sites Heart?

Sites Heart jest specjalnym modułem informującym o wszelkich nieprawidłowościach związanych z Twoim kontem, np. niedostępnością Twojego serwisu. Co ważne – na bieżąco możesz obserwować, na jakim etapie aktualnie znajduje się rozwiązywanie wykrytej usterki. Dodatkowo moduł jest sprzężony z powiadomieniami na urządzenia mobilne, dzięki czemu informacje o nieprawidłowościach możesz odebrać w każdej sytuacji. Po wykryciu usterki poinformujemy Cię, co jest jej przyczyną oraz jakie rozwiązanie proponujemy, dzięki czemu unikniesz podobnych problemów w przyszłości.

Zalety Sites Heart

 • całodobowy monitoring usług
 • podgląd do aktualnego stanu usterki
 • system powiadomień wysyłanych na urządzenia mobilne

Jakie usługi monitorujemy?

 • Serwery WWW – monitorujemy pracę naszych serwerów, na których znajdują się Twoje serwisy i pozostałe usługi i informujemy Cię o wykrytych nieprawidłowościach. Chcemy uniknąć sytuacji, w której informujesz nas o występującej usterce – to my poinformujemy Ciebie zawsze jako pierwsi, że wiemy o istniejącym problemie i dodatkowo, że pracujemy nad jego rozwiązaniem – aż do momentu przywrócenia w pełni usług.
 • Strony WWW – sprawdzamy, czy Twoje serwisy działają bez zarzutu. W przypadku, gdy odnotujemy jakiekolwiek nieprawidłowości związane z Twoją stroną (których możesz nawet nie zauważyć) – od razu Cię o nich poinformujemy i zasugerujemy najlepsze rozwiązanie, dzięki któremu rozwiążesz problem już w jego zalążku i zapewnisz pełną stabilność swoich usług. Aktualnie nasi Użytkownicy mogą zgłaszać przez Helpdesk 24h w dPanelu chęć monitorowania swojego jednego wybranego serwisu. A w niedalekiej przyszłości będzie to możliwe samodzielnie z poziomu dPanelu (http://dpanel.pl).

Jakie usługi będą monitorowane w przyszłości?

 • sprawdzanie czy domeny nie wygasły lub ich ważność nie wygasa wkrótce (również domen zarejestrowanych u innych rejestratorów niż dhosting.pl),
 • sprawdzenie poprawności rekordów DNS,
 • sprawdzenie dostępności stron, również w innej lokalizacji, niż serwerownia dhosting.pl
 • sprawdzenie poprawności działania usług poczty

Jak informujemy o usterkach?

Przede wszystkim po zalogowaniu do dPanelu zauważysz, że Sites Heart został oznaczony czerwonym kolorem, a ikona błędu pokazuje, ile usterek zostało wykrytych.

Po zalogowaniu do dPanelu w prawym górnym rogu zauważysz notyfikacje. Gdy po ich rozwinięciu zobaczysz powiadomienia oznaczone kolorem czerwonym oraz symbolem minusa – jest to sygnał,  że wykryliśmy nieprawidłowości na Twoim koncie.

Po zainstalowaniu aplikacji na swoim urządzeniu mobilnym, po wykryciu przez nas usterki, otrzymasz na nie powiadomienie typu Push.

Pełna kontrola – mobilnie i przez dowolną przeglądarkę

 

Zarządzaj swoim kontem za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Aplikację dhosting.pl instalujesz dokładnie w taki sam sposób, jak wszystkie inne aplikacje mobilne, których używasz. Aby ją zainstalować, znajdź dhosting.pl w:

 • Google Play, jeśli używasz Android'a
 • App Store, jeśli używasz iOS'a
 • Windows Phone Store, jeśli używasz Windows Phone
 następnie postępuj zgodnie z instrukcją instalacji.

Google Play Apple Store Windows Store
Aktualizacja - 6 listopada 2018

Czy ten artykuł był pomocny?

Podobne artykuły