1. Strona główna
  2. dPanel
  3. Jak zmienić/zresetować hasło do dPanelu?

Jak zmienić/zresetować hasło do dPanelu?

Hasło możesz zmienić samodzielnie poprzez wejście do zakładki Mój profil po zalogowaniu się do dPanelu, zostaniemy przelogowani do starego dPanelu, gdzie będzie można już edytować dane.

Innym sposobem jest kliknięcie nazwy Twojego użytkownika w prawym górnym rogu i wybranie pozycji Zmień hasło.

Zostaniemy przelogowani do starego dPanelu, gdzie od razu możesz zmień hasło.

W przypadku kiedy zapomnisz hasła do dPanelu, istnieje kilka możliwości na jego odzyskanie. Najłatwiejszym sposobem odzyskania hasła jest skorzystanie z opcji przypomnienia hasła dostępnej na stronie http://dhosting.pl/reset_hasla.html lub kliknięcie w odpowiedni link pod formularzem logowania do dPanelu. Dane niezbędne do odzyskania hasła w ten sposób to:

  • login konta
  • numer faktury proforma lub faktury VAT

Innym sposobem na odzyskanie hasła jest napisanie do nas wiadomości na adres bok@dhosting.pl z profilowego adresu e-mail.

Kolejną możliwością na odzyskanie hasła jest wysłanie do nas na adres bok@dhosting.pl wypełnionego wniosku o wydanie danych dostępowych http://dhosting.pl/download/wniosek_wydanie_hasla.pdf

Zarządzaj swoim kontem za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Aplikację dhosting.pl instalujesz dokładnie w taki sam sposób, jak wszystkie inne aplikacje mobilne, których używasz. Aby ją zainstalować, znajdź dhosting.pl w:

  • Google Play, jeśli używasz Android'a
  • App Store, jeśli używasz iOS'a
  • Windows Phone Store, jeśli używasz Windows Phone
 następnie postępuj zgodnie z instrukcją instalacji.

Google Play Apple Store Windows Store
Aktualizacja - 5 listopada 2018

Czy ten artykuł był pomocny?

Podobne artykuły